ساخت تیزر تبلیغاتی

تبلیغات یکی از راه های رشد و شکوفایی برند های تجاری است که در دنیای دیجیتالی امروز به یک نیاز مهم و ضروری تبدیل شده است، در واقع می توان گفت تنوع رسانه های تصویری منجر به تولید تیزر های تبلیغاتی شده است.

تیزر تبلیغاتی به عنوان یک رسانه تبلیغاتی عمل می کند و هدف آن معرفی برند تجاری همراه با محصول، کالا یا خدمات بر اساس تکنیک های خاص است، در حقیقت تکنیک به کار رفته در معرفی محصول باید قواعدی را به کار ببرد تا در کوتاه ترین زمان (بین 15 تا 50 ثانیه) با بیشترین مفهوم پیام خود را سریع، شفاف و واضح بیان نماید.

به یاد داشته باشید که تیزر تبلیغاتی موفق، تیزری است که بعد از شناخت دقیق از مخاطب اصلی خود طبق برنامه ریزی هدفدار به انتقال پیام تبلیغ توجه نماید و بتواند با به کار گیری اصول تبلیغاتی آینده، تبلیغ خود را در بستر مناسب اطلاع رسانی آن به نمایش بگذارد، در همین راستا می توان نمایشگاه، تلویزیون یا شبکه های اجتماعی را برای نشر تیزر تبلیغاتی خود در نظر داشت.

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی باید بتوان از رسانه های تبلیغاتی به درستی استفاده نمود زیرا اصول به کار گیری رسانه های تبلیغاتی خود بزرگ ترین گام برای ساخت تیزر تبلیغاتی به شمار می رود و بر اساس آن می توان هدف اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی را دنبال نمود.

استاندارد اصلی برای ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده از تصاویر زیبا، تأثیر گذار و پیام رسان است تا قصه منسجم تبلیغاتی به صورت هدفمند به مخاطب خود در کوتاه ترین زمان ارسال گردد، از این رو می توان به نقش دوربین عکاسی برای گرفتن عکس مناسب اشاره نمود زیرا کیفیت یک دوربین عالی برای اولین گام در ساخت تیزر تبلیغاتی نکته ای مهم و اساسی به شمار می رود.

توجه داشته باشید که تیزر تبلیغاتی برای تبلیغ خود باید به صورت مجموعه ای از عوامل مختلف با کارایی بالا در معرفی هدفمند خود برای گروه مخاطبین طبق برنامه ریزی تبلیغاتی از سوی مدیران و مسئولان تبلیغاتی انجام گیرد.

لازم به ذکر است که ساخت تیزر های تبلیغاتی با هدف تبلیغ، ارسال و انتقال پیام تبلیغاتی باید از قبل پیش بینی عوامل اجرایی ساخت تیزر تبلیغاتی را دنبال نماید، توجه به این نکته مساوی با دریافت نتیجه درست و مناسب از تبلیغ است.

در نظر داشته باشید اگر هدف تبلیغ برای گسترش کسب و کار باشد ساخت تیزر تبلیغاتی یا موارد مشابه آن باید بتواند هدف اصلی را برای معرفی کسب و کار یا برند تجاری دنبال نماید و در صورت قصور در انتقال پیام صحیح تبلیغ عواقب ناگواری را در پی خواهد داشت که از هیچ راهی نمی توان آن را جبران نمود زیرا انتشار درست پیام تبلیغاتی کسب و کار برای معرفی و شناخته شدن آن بیش از هر عامل دیگری در کسب و کار اهمیت دارد.

ساخت تیزر تلویزیونی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

کلیپ تبلیغاتی نیز یکی از راه های تبلیغ است که ساخت کلیپ تبلیغاتی را به دنبال خواهد داشت. در ساخت کلیپ تبلیغاتی راه های بسیار ارزان نیز وجود دارد که هر فردی برای معرفی محصول، کالا یا خدمات خود می تواند آن را ایجاد و استفاده نماید.

یکی از این راه های ارزان استفاده از سرویس های آنلاین ساخت کلیپ تبلیغاتی است که به صورت رایگان در اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد، در حقیقت می توان گفت این روش، یک راه بسیار ساده و آسان برای ساخت کلیپ تبلیغاتی است اما راه های دیگری برای ساخت کلیپ های تبلیغاتی وجود دارد که یکی از آنها، بهره گیری از هنر تیم حرفه ای تبلیغاتی در رسانه های تبلیغاتی از جمله ساخت کلیپ تبلیغاتی است.

لازم به ذکر است که ساخت کلیپ تبلیغاتی برای معرفی محصول، کالا یا خدمات برای یک برند تجاری به گونه ای خواهد بود که به رشد و باروری برند کمک به سزایی می کند و راه حل آن تغذیه مناسب تبلیغاتی برای برند تجاری از طریق ساخت کلیپ تبلیغاتی است.

ساخت تیزر تبلیغاتی تلوزیونی

یکی از انواع تیزر تبلیغاتی ، تیزر های تلویزیونی است که تحول زیادی در رسانه تلویزیونی ایجاد کرده است، از آن جا که مخاطبین تلویزیون (و هر آنچه که به تبلیغ تصویری مرتبط باشد) نسبت به مخاطبین سایر رسانه ها بیشتر است بنابراین ساخت تیزر های تلویزیونی بیش از ساخت سایر رسانه های تبلیغاتی اهمیت دارد.

در ساخت تیزر های تلویزیونی، سعی می شود تا قواعد فیلم سازی برای تبلیغ مورد نظر همراه با شناسایی دقیق مخاطب تبلیغ همراه باشد تا بتوان نتیجه مطلوب را از ساخت تیزر تلویزیونی دریافت نمود، این نکته بیان می کند که شناخت درست از مخاطب منجر به پیشبرد اهداف تبلیغ شده و ماندگاری تبلیغ را در ذهن مخاطب همیشگی جلوه می کند.

شایان ذکر است که تنها زمانی ساخت تیزر تلویزیونی موفقیت آمیز است که تبلیغ معرفی شده بر اساس شناخت دقیق از مخاطب به صورت بومی شده و کاملاً طبیعی روی موضوع اصلی هدفمند سازی شده باشد تا هزینه پرداختی شما را در راستای خط انتقال پیام تبلیغ قرار دهد.

ساخت تیزر تبلیغاتی

روند پروژه‌های مهان