ما کی هستیم؟

معرفی شرکت تبلیغاتی مهان:

شرکت تبلیغاتی مهان در سال 1385 تاسیس و آغاز به کار نموده است و پس از به انجام رساندن پروژه های مختلف تبلیغاتی در سطح ملی و همکاری با شرکت های متعدد بزرگ دولتی و خصوصی و با استفاده از سیستم های اطلاع رسانی و تکنولوژی های ارتباطی، اقدام به ساخت سیستم های نوین تبلیغاتی دیجیتال و هوشمند، نموده است که کاربرد بسیاری در صنعت تبلیغات دارد و شرکت ها را قادر می سازند كه در عین تلاش برای كسب دانش نو، شیوه های پیشرفته فناوری را نیز به خدمت گیرند و با ارتقای سطح دانش عمومی و آگاهی های اجتماعی، اقشار و گروه های فراگیرتری از جامعه را به میدان مبارزه جهت كسب موقعیت در عرصه جهانی وارد سازند.

شرکت تبلیغاتی مهان با سابقه طولانی و استفاده از افراد حرفه ای در زمینه ارائه:
سیستم های نوین دیجیتال و هوشمند نظیر:آدمک مجازی یا آدمک هولوگرافیک، دیوار مه یا Fog screen، طراحی و ساخت ماکت معماری، هرم هوشمند یا ویترین مجازی، سیستم تاچ اسکرین یا نمایشگر لمسی، آینه هوشمند یا mirror screen، ساخت انیمیشن معماری، تهیه کنندگی و ساخت فیلم های تبلیغاتی، صنعتی، فیلم های اختصاصی، فعالیت های شرکت ها، انیمیشن، ‌هولوگرافی باکس، تبلیغات محیطی و رادیو تلویزیونی، دکوراسیون داخلی و نمایشگاهی، شیشه های هوشمند یا Interactive Glass، مالتی مدیا و وب سایت، طراحی ست اداری (لوگو، بسته بندی، کاتالوگ، بروشور،پوستر، لیبل) و … فعالیت می نماید.

امروزه گروه تبلیغاتی مهان تبدیل به یک شرکت فول سرویس در زمینه تبلیغات و رسانه شده و می تواند رسالت خود را در جهت ارتباط هرچه بهتر شما با مشتریانتان به انجام برساند.

شرکت تبلیغاتی مهان با توجه ویژه به حساسیت موجود در زمینه کیفیت خدمات ارائه شده، با بکارگیری کادری مجرب و حرفه ای تمامی تلاش خود را در زمینه ارائه مطلوب خدمات به مشتریان خود معطوف می دارد.

ارزش‌های شرکت تیلیغاتی مهان:
ما بر این باوریم:
1. برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشیم.
2. نظم، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می باشد.
3. خلاقیت، نوآوری و یادگیرنده بودن، ما را در کارمان پیشرو ساخته است.
4.اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل، دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کلگروه به مشتریان است.

تیم مهان

سروش هادیان

مدیر عامل

سودابه دارایی

مدیر مالی و پشتیبان

محسن کلانتری

کارشناس الکترونیک و بخش فناوری

محمد زینتی

مدیر سازه‌ها

پروژه‌های مهان

نمایشگر لمسی

_

نمایشگر لمسی یک نوع از صفحات مانیتوری تاچ اسکرین است که کاربرد مشابه با آن را دارد و برای برقراری ارتباط به صورت ساده با قابلیت جذاب بصری با مخاطب به کار می رود.

دیوار مه

_

در دنیای فناوری اطلاعات ابداع تکنولوژی های فناورانه به عنوان یک نیاز ضروری به شمار می رود. در حوزه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ، فروش محصول یک ضرورت به شمار می رود.

آب‌نمای معلق

_

امروزه هر مکانی که ساخته می شود باید جاذبه های تصویری در آن گنجانده شود تا لذت حضور در مکان برای افراد فراهم شود و به نوعی خاص بودن آن فضا در ذهن افراد باقی بماند…

آینه هوشمند

_

با پیشرفت تکنولوژی های روز دنیا، هوشمند سازی مقوله ای شده است که در همه عرصه های زندگی به آن پرداخته می شود. یکی از این موارد، خانه هوشمند و آینه هوشمند و تجهیزات داخل آن است.

هولوگرافیک باکس

_

این بار نیز در حوزه بازاریابی، دستگاهی رویا نما به نام «هولو گرافیک باکس» تولید شده است. به ابن دستگاه HOLO BOX نیز گفته می شود که یک دستگاه کاربردی در…

آدمک هوشمند

_

آدمک هوشمند ماکتی مشابه انسان است که با نمایش های خاص گرافیکی توانایی گفتگو به صورت زنده با مخاطب به چندین زبان (فارسی- انگلیسی- عربی- فرانسه) را دارد.